Діагностика

За здоров’ям — до Фінляндії

Нова пропозиція !

БУТИ ЗДОРОВИМ означає щось більше , НІЖ ПРОСТО ВІДСУТНІСТЬ ХВОРОБ .

Профілактика здоров’я має щось спільне з турботою про фінансове благополуччя : тільки на підставі достовірної інформації можуть бути прийняті правильні рішення. Тому важлива максимальна ясність.

Наші діагностичні програми базуються на сучасній медичної діагностичної техніки і детальному аналізі результатів . Обстеження проводяться в затишній обстановці при компетентному індивідуальному обслуговуванні.

Завдяки використанню тільки не інвазивних методів обстеження , Ви отримаєте максимально можливий обсяг інформації про актуальний стан Вашого здоров’я.

Повну картину стану Вашого здоров’я Ви будете мати протягом одного або двох днів, залежно від діагностичного спектра.

ВАШЕ ЧАС ДОРОГО! Тому всі профілактичні обстеження чітко організовані в одному місці , немає порожньої витрати часу або часу очікування — злагодженість всього процесу обстеження є частиною концепції клинки .
Так може виглядати день Вашого обстеження (т.зв. Check -Up ) у центрі :

Якщо Ви ділова людина і цінуєте свій час , а головне — здоров’я , і Вам зовсім ніколи хворіти — всього за 3 дні Ви можете пройти повний курс обстеження у фінських лікарів. Програма « 3 дня свого здоров’я » включає консультації фахівців , необхідний мінімум лабораторних тестів , функціональних та інструментальних методів досліджень і дає можливість у найкоротші терміни отримати кваліфіковану оцінку загального стану Вашого здоров’я.

Вам нададуть не тільки висновок лікаря , але і впевненість у завтрашньому дні , адже багато проблем зі здоров’ям при нашому темпі життя починаються непомітно і часто захоплюють зненацька несподіваним діагнозом , який може змінити Ваші плани на майбутнє.

8:00 Надходження до клініки та оформлення необхідних документів
8:15 Бесіда з лікарем і прийняття остаточного рішення про програму обстежень
8:45 Терапевтичний огляд і аналіз крові
9:15 Магнітно -резонансна томографія . Магнітно -резонансна ангіографія
10:30 Ланч
11:00 Електрокардіографія
11:15 Плетизмографія : дослідження механіки і газообменной функції легень
11:30 ергометри , спіроергометрія .
12:00 Ультразвукове дослідження судин , щитовидної залози , серця , органів черевної порожнини
12:30 Вимірювання внутрішньоочного тиску
13:00 Інші індивідуальні обстеження ( за показаннями)
14:00 Обговорення результатів обстежень з лікарем , складання рекомендацій і прогнозів.

Ви довіряєте нам найцінніше — своє здоров’я. І наша мета — зробити все можливе , щоб Ви отримали найбільш ефективне , швидке і , звичайно , найсучасніше лікування в кращих клініках Фінляндії. Для досягнення цієї мети ми працюємо тільки з високо кваліфікованими фахівцями самих надійних і перевірених клінік України та Фінляндії , кращих лікарів , справжніх експертів , на чию думку можна покладатися .
Унікальність нашої роботи — в наступності медичної допомоги. Ви отримуєте консультацію медичного фахівця в Україні , який обговорює Вашу проблему з лікарем спеціалізованого центру у Фінляндії і представляє Вам всі можливі варіанти лікування . Це прискорить і полегшить прийняття Вами рішення про необхідність поїздки і виборі оптимального виду діагностики та лікування.
Ми дякуємо Вам за надану довіру і будемо раді Вам допомогти.

Потрібно пам’ятати, що багато захворювань легше вчасно запобігти, ніж лікувати. Компанія Amber Life організовує Вам комфортну поїздку, багатопрофільну діагностичну програму в кращих клініках Фінляндії, а також надасть можливість чудово провести час.

Це сама реальна можливість поєднати приємне з корисним!