Відгуки

otzyv_ico_big

Василь 02.05.14г. Київ (відгук від сина Юрій)

В Україні є все необхідне для лікування багатьох хвороб: і лікарні з сучасним обладнанням , і кваліфіковані фахівці, і дієві ліки. Бракує одного : людської уваги до пацієнта з боку цих самих фахівців .
Саме тому , після кількох візитів у відомі медичні центри ( навмисно не називаю їх ) і лікування в різних медустановах Києва , ми зважилися в 2009 р. звернутися в компанію «Амбер — Лайф- Україна » , співробітники якої до цього часу вже протягом декількох років забезпечували лікування пацієнтів з проблемами серця у Центрі серця університету г.Тампере , Фінляндія . Наші очікування повністю виправдалися. Компанія «Амбер — Лайф- Україна » забезпечила проведення у Києві попередньою комплексної діагностики серцево- судинної системи , інших необхідних досліджень , організувала оперативні консультації з лікарями ( кардіохірурги , анестезіологи ) згаданого Центру . У найкоротші терміни було погоджено проведення додаткових діагностичних маніпуляцій у Фінляндії і призначена орієнтовна дата операції . До речі , співробітники « Амбер — Лайф- Україна » також забезпечили нас візовою підтримкою та якісним і недорогим житлом під час усього перебування супроводжуючих осіб у Фінляндії під час операції та реабілітаційного періоду .
Саме перебування в Центрі Серця залишило (так і хочеться сказати штампом !) Незгладимий слід у наших душах . Центр вразив своєю пристосованістю до потреб пацієнтів , чистотою ( усюди , наприклад , висять пляшечки з антисептиком ) , дружелюбністю та відкритістю лікарів і медичного персоналу до потреб пацієнтів. Чого тільки вартий той факт , що фінські лікарі ( крім наявності в штаті російськомовного лікаря) придумали російсько- фінський медичний словник , щоб пацієнт міг краще розуміти лікаря і точніше пояснити свій стан ! Протягом всього перебування в Центрі Серця і на реабілітації нам не доводилося шукати необхідні ліки , шприци і т.д. , Стояти в чергах , хвилюватися про харчування … Все продумано до дрібниць.
Після необхідних додаткових досліджень фінські лікарі винесли вердикт про необхідність проведення термінової операції по заміні клапана серця. Рахунок йшов вже буквально на тижні … З урахуванням цього , нам навіть перенесли терміни операції на найближчу дату , позачергово. Вже зараз , після стількох років , можемо сказати , що вся обстановка в Центрі дозволила нам прийняти рішення про проведення такої операції з упевненістю в її успішному результаті , адже батькові вже на той час було 75 років! Наші очікування виправдалися! Операція пройшла успішно. Потім був день перебування в реанімації , а потім — о диво! — З другого дня наш пацієнт уже почав ходити! У наступні дні — спільна праця з фізіотерапевтом з відновлення функцій організму і серця зокрема після складної операції … величезне спасибі лікаря за терпіння , наполегливість і теплоту !
Варто також відзначити умови перебування в Центрі . Двомісна палата , 5 — разове харчування , щоденна зміна постільної білизни та піжами ( або на вимогу ), пов’язаний з палатою найчистіший санвузол з душем , латексні рукавички декількох розмірів для лікарів , антисептик , медперсонал (не повертається язик назвати їх санітарками ) , який щодня допомагає пацієнтам у проведенні сангігієнічних процедур (прийняття душу і т.д. ) …
Перебування в реабілітаційному центрі також вище всіх похвал. Всі сприяло якнайшвидшому відновленню сил батька : величезна доглянута паркова зона для відновлювальних прогулянок , 4 — разове різноманітне харчування , щоденні заняття з фізіотерапевтом , організоване дозвілля : телевізор , концерти , книги , газети.
Загалом , величезна подяка всім фахівцям Центру та компанії « Амбер — Лайф- Україна » (зокрема Алексєєнко Олені Іванівні та Лободине Марині Володимирівні ) за те , що вони подарували моєму батькові роки повноцінного активного життя !!!

Микола 57л. Житомир 26.02.2014г26.02.14г.

Звернувся в компанію Амбер Лайф з проханням організувати обстеження з неврології .
Співробітники компанії Амбер Лайф в Києві організували заочну консультацію з моїм медичним документам і запропонували програму обстеження у фінському неврологічному центрі в м. Хельсінкі . Всі обстеження і консультації були розраховані на 5 днів .
Спасибі співробітникам компанії Амбер Лайф в Києві і Гельсінкі за оперативну роботу , хорошу організацію , супровід і професійний переклад , допомога при купівлі медикаментів в аптеці. Фінські фахівці в короткий час провели обстеження , встановили діагноз і зробили докладні рекомендації з лікування . Приємно здивував той факт , що фахівці не призначають зайвих аналізів і обстежень , з якими часто доводилося стикатися в приватних клініках України .

Лілія 72л. Кіев 04.12.13г

У 2009р я звернулася в компанію Амбер Лайф з проханням організувати консультацію та лікування в кардіоцентрі .
Я перенесла 2 важких інфаркту , тому в Україні мені рекомендували операцію на серці — аортокоронарне шунтування. Оскільки у мене є супутні захворювання — цукровий діабет 2 типу , гіпотиреоз , то прогнози були скептичні . За допомогою співробітників компанії Амбер Лайф в Києві мені швидко оформили всі необхідні документи , у тому числі відкрили багаторазову мультивізу . Співробітники компанії Амбер Лайф в Гельсінкі організували госпіталізацію в Кардіоцентр . У центрі дуже професійні й уважні лікарі , швидко провели обстеження. Дуже приємно здивував той факт , що замість важкої операції , шунтування , фінські кардіологи виконали коронарографію і зробили стентування. Встановили 3 стента. Хочу відзначити той факт , що вся процедура виконувалася через артерію на зап’ясті. Потім мене перевели в реабілітаційний центр , який знаходиться недалеко від самої клініки , в лісі , в дуже красивому мальовничому місці. Там у мене була реабілітація і заняття з фізіотерапевтом 7 днів . Хочеться сказати окреме спасибі співробітникам компанії Амбер Лайф в Фінляндії , які здійснювали цілодобову підтримку по телефону , були присутні на всіх прийомах з лікарями , грамотно все переводили , допомогли купити ліки в аптеці. Після операції я продовжую спостерігатися в Україні у кардіолога компанії Амбер Лайф в Києві.

Наталія П 35л.14.02.09г.

Зверталася в компанію Амбер Лайф в 2009 . В Україні було встановлено діагноз — Лімфома . Співробітники компанії Амбер Лайф організували обстеження і лікування у приватній онкологічній клініці Дократес г Гельсінкі. Дуже сподобався підхід лікарів , медсестер. Хочу відзначити високий рівень діагностичних можливостей клініки. Окреме спасибі перекладачам компанії Амбер Лайф Фінляндії , які оперативно і чітко все організували , надавали професійний переклад на прийомах в клініці , надавали допомогу з пошуком житла , (ми знімали квартиру тривалий час) , подовжували візу і допомагали адаптуватися в чужій країні під час нелегкого лікування.
(Прим. Амбер Лайф- пацієнтка повністю вилікувалася , 1раз на рік приїжджає на контрольне діагностичне обстеження в клініку Дократес )

Прізвище, Ім'я (обов'язково)
Номер телефону
Місто
E-MAIL (обов'язково)
Повідомлення