Клініки

Фінляндія відома як країна , що славиться своїм кришталево чистим повітрям , величезною кількістю озер і лісів та екологічно чистої , що піддається ретельній перевірці , їжею , а самі жителі цієї країни випромінюють здоров’я і славляться своїм прагненням до спортивного способу життя.

Між компанією AMBER LIFE та провідними клініками Фінляндії існують тривалі партнерські угоди . На базі цього партнерського співробітництва був створений альянс Leading Clinics and Hospitals of Finland , зареєстрована марка компанії AMBER LIFE .

У цей альянс входять тільки найкращі клініки Фінляндії , ретельно відібрані нашою компанією.

Клініки AMBER LIFE :
Medident logoСтоматологічна клініка Medident
Клініка Medident , що спеціалізується на лікуванні та імплантології зубів , пропонує високоякісні стоматологічні послуги на протязі вже більше 30 років , будучи піонером в галузі естетичної стоматології у Фінляндії.
logo DocratesОнкологічна клініка Docrates
Клініка займає лідируючі позиції у сфері онкології не тільки у Фінляндії , але і в Європі завдяки новітнім технологіям , кращим методам лікування та висококваліфікованому персоналу .
aava-logoМедичний центр Aava
Центр пропонує широкий спектр спеціалізованих і професійних медичних послуг в Гельсінкі , Еспоо , Вантаа , Керава , Ярвенпяя , Туусула , Хювінкяа , Турку і Тампере , що робить його одним з найбільших приватних медичних центрів в Фінляндіі.В медичний холдинг « Аава » входять також і дочірні компанії : реабілітаційний центр для літніх людей , педіатрична клініка « Піккі Ятті » ( Pikkujätti ) та ортопедична клініка Orto — lääkärit .
 

 Педіатричний центр Pikkujätti
« Піккі Ятті » ( Pikkujätti ) — найбільший приватний медичний центр в Фінляндії , який надає медичні послуги для дітей і підлітків в Південній Фінляндії в усіх напрямках медицини.
HYKSin_logoБагатофункціональний центр HYKSin
HYKSin ( Центральна Університетська Лікарня Гельсінкі) — це одна з кращих клінік Європи. HYKSin надає найскладніші послуги медичного характеру на найвищому рівні.
coxa logoОртопедична клініка COXA
Coxa — це найбільша клініка з ендопротезування суглобів в Скандинавських країнах.

Hearthospital_logo_tays_smallКардіологічна клініка Heart Hospital
Кардіоклініка — Університетська лікарня Тампере — один з найбільших і оснащених кардіостаціонаров Фінляндії.

Клініка Sinapsia — Реабілітацонний центр Sinapsia надає послуги з реалібітація і фізіотерапії.

logo

Клініка Lääkäriklinikka Estetic — сучасна клініка, що пропонує широкий спектр високоякісних послуг
в областях пластичної хірургії і лікарської косметології
Lääkäriklinikka Estetic спеціалізується на наданні таких послуг , як ліпосакція BodyTite , підтяжка обличчя NeckTite ,
збільшення грудей, мамопластика під місцевою анестезією, пластика повік , лазерні операції і всі види косметичних ін’єкцій,
спрямованих на корекцію фігури , зменшення об’ємів тіла , підтяжку
м’язів і омолодження шкіри обличчя.