Педіатрія

Фінська педіатрія — одна з кращих у світі. Країна тисячі озер , що входить до двадцятки найбільш розвинених країн світу , брала участь в дослідженні , що вивчає становище дітей у суспільстві , яке проводила Організація Об’єднаних Націй , і за його результатами опинилася в числі лідерів. Разом з тим Фінляндія входить до топ- десятки кращих країн для матерів і дітей ( за даними рейтингу всесвітньої організації Save The Children ) .

Педіатричні клініки Фінляндії пропонують повний спектр лікувально- діагностичних послуг для дітей Росії і жителів СНД. Лікування дітей у Фінляндії проводиться не тільки професійно , а й з величезною відповідальністю . Першокласні фінські фахівці при наданні необхідної лікарської допомоги своєму маленькому пацієнтові діють відповідно до його індивідуальними особливостями.

Лікування дітей у Фінляндії передбачає застосування найсучаснішого медичного обладнання та використання апробованих і високоефективних педіатричних методик . Фінські педіатри є неперевершеними фахівцями в галузі дитячої ендокринології , зокрема — у сфері лікування цукрового діабету. Вони ефективно лікують дитячі серцево- судинні патології та ревматизм , хвороби нирок і алергію.

Маленькі пацієнти під час перебування в клініці оточені увагою і турботою з боку медичного персоналу. Протягом усього періоду госпіталізації батьки можуть знаходитися поряд з дитиною в затишній палаті , обладнаної за останнім словом техніки.

Педіатричне лікування у Фінляндії, в клініках , з якими співпрацює компанія AMBER LIFE — це високоточна діагностика , комплексний підхід до лікування з урахуванням індивідуальних особливостей організму дитини , а також комфорт і безпеку маленького пацієнта. Ми допоможемо знайти найкраще рішення для вашої родини!